Prelegenci

Prelegenci

Adam Klimowski

Adam Klimowski – student V roku prawa UW. WordPressem interesuje się od 7 lat, a od lat pięciu tworzy w nim strony internetowe. Swoim doświadczeniem dzieli się na forum Fani WordPressa na GoldenLine oraz (niestety rzadziej) na WPNinja.pl. Prelegent na WordCampie Polska 2010.

Arkadiusz Stęplowski

Dinozaur pamiętający czasy LOAD “*”,8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner z żalem w sercu obserwujący jak “dziki zachód” Internetu upada na kolana pod wpływem głupoty użytkowników. Aktualnie menedżer informacji i zarządzający treścią w kilku projektach różnej wielkości. Z wiekiem, coraz bardziej prospołeczny i natchnięty misją nauczania wyznawca synergii.

Bartek Bilicki

Z wykształcenia informatyk / programista, sympatyzuje też z pedagogiką. Przepłynął ocean WordPressa wzdłuż i wszerz. Ostatnio głównie dzieli się wiedzą, odbiera telefony, odpisuje na maile i poznaje nowych ludzi – tak właśnie rozumie prowadzenie agencji interaktywnej Godmode. Nie ma konta na facebooku, ale za to udaje mu się przeczytać rano RSSy. Pracuje ciężko, choć nie pije kawy – odkrył, że wcale nie trzeba. To poważne zdjęcie to tylko przykrywka.

Jakub M. Milczarek

Jakub M. Milczarek – doktor chemii i miłośnik sieci. Serwisami internetowymi zajmuje się od 1997 roku, a swoja przygodę z WordPressem rozpoczął pod koniec 2007 roku. Jego zainteresowania skupiają się dodatkowo wokół spraw użyteczności (UX) oraz projektowania interfejsów użytkownika dla różnorodnych aplikacji. Jest założycielem firmy WP-Expert specjalizującej się we wszelkich usługach i szkoleniach związanych z WordPressem. W wolnej chwili bloguje na http://www.milczarek.eu.

Konrad Dzwinel

Programista PHP i Javascript. W swojej karierze pracował nad rozwojem komercyjnych projektów opartych o frameworki Zend, Codeigniter i CakePHP. Od ponad roku, współpracując z firmą OptArt, odkrywa możliwości WordPressa i zaczyna doceniać jego zalety. W wolnych chwilach pomaga przy rozwoju pluginu e-commerce do WordPressa – Jigoshop.

Kuba Niewiarowski

Wieczne dziecko, uczeń, przyszły informatyk. Z WordPressem styczność ma od około 4 lat, z CSS-em i HTML-em praktycznie od kołyski. Kocha czysty, zrozumiały kod, komputery, Internet i WordPressa. Lubi dzielić się swoją pasją z innymi. Grafoman z umysłem ścisłym. Planuje w przyszłości być dorosły i bogaty.

Maciek Kuchnik

Maciej Kuchnik – programista od kliku lat związany z portalem mojabochnia.pl, gdzie zaczął swoją przygodę z WordPressem. Twórca indelso.pl – firmy zajmującej się tworzeniem stron www i rozwiązań dedykowanych. W wolnej chwili bloguje na maciekkuchnik.info.

Magdalena Bród

Worek wiedzy o WordPressie, pół kilograma doświadczenia w optymalizacji pod kątem SEO, kilka blogów, tysiące zapisanych znaków, a wszystko to okraszone umiarkowanym puryzmem językowym – tak można by ją w skrócie opisać. Na co dzień pozycjonuje w agencji marketingowej, popołudniami tworzy własne projekty, po nocach śni jej się skrypt, który dobrze znacie. Prowadzi bloga o pozycjonowaniu.

Marcin Pietrzak

Od kilku lat uczestniczy w różnych projektach dotyczących szeroko pojmowanego www, pełniąc w nich różne role. Od webmastera do kierownika projektu. Szczególnie mocno interesują go kwestie związane z interface’em użytkownika, użyteczność oraz dostępność. Pracuje jako osoba lub jednoosobowa firma. iWorks »

Marcin Wolak

Entuzjastyczny front-endowiec, pracujący i mieszkający w Krakowie. Mocno wciągnięty w HTML5, CSS3 i media queries. Propagator optymalizacji czasu pracy. Dodatkowo podpina strony pod różne dziwne CMS typu WordPress. W wolnych chwilach, poza zabawą z synem, lubi przeglądać nowości i ciekawostki ze świata front-endu, webdesignu oraz fotografii.

Michał Maćkowiak

Front-end developer. Entuzjasta HTML5, CSS3, JavaScript i innych otwartych standardów. Zaangażowany w Poznań GTUG, meet.js i AKAI. Treser WordPress-a. W wolnych chwilach kibic i biegacz. Bloguje na chemikpil.pl.

Michał Żuk

Urodzony 1981 roku, z wykształcenia inżynier środowiska. Niepoprawny optymista. Związany z internetem od lat dziewięćdziesiątych. Prowadził, tworzył i redagował kilka portali. Obecnie jest entuzjastą WordPressa wdrażając wiele stron firmowych, informacyjnych, blogów i sklepów internetowych.

Paweł Pela

Paweł Pela to freelancer, web developer, który specjalizuje się w tworzeniu stron opartych o platformę WordPress.

Robert Mikołajuk

Robert Mikołajuk – web developer, front-endowiec, od kilku lat zapalony miłośnik WordPress’a jako bazy stron www. Entuzjasta rozwiązań OpenSource i projektów opartych o społeczność. Na co dzień etatowy pracownik, a po ośmiu godzinach pracy dla babilonu – freelancer, w niewielu wolnych chwilach bloger blog.vokiel.com.

Szymon Skulimowski

Szymon i WordPress to miłość od pierwszego wejrzenia, dla której zrezygnował z ciepłego etatu i został freelancerem. Od 3 lat nie podjął się żadnego zlecenia, które nie byłoby związane z tym skryptem i… jest z tego dumny! Obecnie prowadzi własną firmę ściśle powiązaną z WordPressem i tworzy popularnego bloga WPNinja, na którym dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. W drugim życiu realizuje się jako super-tata.

Comments are closed.